بیزینس کوچینگ چیست؟

هر کارآفرینی می خواهد تجارت خود را رشد دهد تا بتواند یک بنگاه اقتصادی موفق و پردرآمد را اداره کند، و تجارت خود را به اوج موفقیت و بالاترین نرخ سود برساند. اینجاست که صحبت از کوچ کسب و کار “Business Coach” به میان می آید و در این زمینه، بسیار تأثیر گذار است.

بیزینس کوچینگ ، به صاحبان مشاغل کمک می کند تا تجارت خود را در آن سطحی که می خواهند ببینند، برساند. مربی بیزینس کوچینگ ، با روشن کردن چشم انداز کسب و کار و چگونگی انطباق با اهداف شخصی خود، صاحب مشاغل را راهنمایی می کند.

این همان نکته کلیدی است که معمولاً بیشتر صاحبان مشاغل آن را از دست می دهند و به همین دلیل نمی توانند کسب و کار خود را به موفقیت مطلوب برسانند. مربیان کسب و کار نه تنها به آنها در این زمینه کمک می کنند بلکه برخی، نقش های دیگر را نیز ایفا می کنند تا تجارت را، به یک تجارت موفق و با سودآوری بهتر تبدیل کنند.

بیزینس کوچینگ برای تجارت شما چه کاری انجام می دهد؟

یک مربی کسب و کار ، همه ی موانعی که تجارت شما را  از رسیدن به موفقیت و رشد روز افزون باز می دارد ، شناسایی کرده و بهترین راه حل ها را متناسب با هر کسب و کار  را  ارائه می دهد.

در واقع ، رهنمودها و روش های ارائه شده  توسط کوچ کسب و کار ، باعث می شود مدیران کسب و کار و صاحبان مشاغل با عبور از موانع، اهداف خود را بطور دقیق مشخص کنند. و با استفاده از مشاوره ها و بکارگیری متدها،  تصویر کلی از تجارت خود خواهند داشت که، در کدام نقطه قرار دارند و به کدامین نقطه  و در چه زمانی می خواهند برسند.

مربی کوچ ، با کار کردن بر روی افکار و باور نادرست مدیران کسب و کار ، اعتماد به نفس آنها را  افزایش می دهد. تا برای رویارویی با چالش ها و مدیریت بحران در تجارت آمادگی لازم را داشته و در هر زمانی بهترین تصمیم گیری داشته باشند.

کوچینگ کسب و کار ، با بالا بردن دانش و آگاهی شما باعث می شود بتوانید ، نیروی انسانی متخصص و مناسب  را در هر پست را به خوبی تشخیص داده و استخدام کنید.  این امر ، بهره وری در تولید را افزایش داده و سود آوری بالا برای کسب و کار  را به همراه خواهد داشت.

چرا کسب و کارها، باید از خدمات کوچ یا مربی کسب و کار استفاده کنند؟

دلایل زیادی وجود دارد که شما نیاز به راهنمایی تخصصی کوچ کسب و کار دارید. در موارد زیر، باید از یک مربی کسب و کار استفاده کنید:

تجارت شما سود قابل توجهی ندارد

اگر کسب و کار شما سود کافی ندارد، قطعاً باید از یک مربی کسب و کار کمک بگیرید. او می تواند در ، یافتن موانع و بهبود آن شما را یاری کند. و روش های مؤثری را برای انتقال تجارت شما به موقعیت سالم، ارائه دهد.

شما از بازاریابی و تبلیغات خود نتیجه نمی گیرید

اگر شما یک محصول ایده آل ارائه می دهید، اما به دلیل تبلیغات و استراتژی های بازاریابی ضعیف، هیچ نتیجه ای نمی بینید.

این بدان معنا نیست که شما باید تسلیم شوید. بلکه ، باید با استفاده از راه حل های ارائه شده  توسط مربی کسب و کار  ، مناسب ترین متد را برای ارائه محصولات و خدمات خود به کار گیرید. 

شما مطمئن نیستید که برای رونق کسب و کار خود باید چه روشی را بکار ببرید؟

شما برای پاسخگویی بیشتر نسبت به فعالیت های خود و تمرکز روی آنچه باید برای رشد آن انجام شود، به مربی تجاری نیاز دارید. یک کوچ کسب وکار در هر مرحله شما را راهنمایی می کند، تا بتوانید آموخته های خود را عملی کنید.

شما از استفاده و یا ترک فرصت ها می ترسید

مربی کسب و کار ، یک  فرد قابل اعتماد و باهوش است. که شما را از روند کاری تجارت تان آگاه کرده ، و برای حرکت در مسیر درست با توصیه های کاملاً تخصصی شما را هدایت می کند.  همچنین، یک بیزینس کوچ شما  را مطلع می کند، در زمان فراهم آمدن بهترین فرصت های شغلی، دقیقاً چه کاری باید انجام دهید.

برای استفاده از خدمات کوچینگ کسب و کار لطفا فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اوووپس! نمی توانیم فرم شما را بیابیم.