بیزینس و کوچینگ

7 مزیت کوچینگ کسب و کار

7 مزیت کوچ کسب و کار

گاهی اوقات دلگرم‌کننده است که بگوییم ما به‌عنوان مدیران، پزشکان یا مدیرعاملان باتجربه همه‌چیز را شنیده‌ایم. یافتن کوچ کسب و کار مناسب که بتواند سبک رهبری شمارا به‌طور عینی ارزیابی کند و مهارت‌هایی را به کارنامه شما بیفزاید، به شما کمک می‌کند حتی از پتانسیل بالاتری بهره‌مند شوید و نتیجه نهایی خود را افزایش دهید. تقریباً نتایج مثبت بیزینس کوچینگ بسیار بیش‌ازحد است که در یک مقاله کوتاه منعکس می‌شود، اما در اینجا 7 مورد آورده شده است.

مزیت های کوچینگ کسب و کار

کوچینگ کسب و کار مزیت های زیادی دارد، ما در این مقاله به 7 مورد از مزیت های آن میپردازیم و به شما دید بهتری برای انتخواب خود میدهیم .

1.انتقادی و خلاقانه فکر کنید

وقتی مدتی در کار هستیم، پذیرش تفکر راکد بسیار آسان است، برای ما راحت است که مثل همیشه تجارت کنیم. مزیت مشاور کسب و کار این است که از شما سؤالات تأمل‌برانگیزی می‌پرسد که شمارا ترغیب می‌کند تا شیوه تجارت خود را مانند اینکه ناظر باشید ارزیابی کنید. بیزینس کوچینگ دیدگاه جدیدی را ارائه می‌دهد که می‌تواند با تحریک نوآوری، پویایی ایجاد کرده و تجارت شمارا رشد دهد.

نظرات عینی را بشنوید

نظرات عینی را بشنوید

2.نظرات عینی را بشنوید

کسانی که مستقیماً با شما یا برای شما کار می‌کنند ممکن است دلایلی داشته باشند که مطابقت داشته باشند، تمایلی به مخالفت نداشته باشند، یا شمارا دور نگه‌دارند یا از اصطکاک جلوگیری کنند. یک مربی برای یک قرارداد مدت‌دار استخدام می‌شود که هدف صریح آن چالش شما در مفیدترین روش‌ها است. آن‌ها شیوه‌های رهبری شمارا صادقانه و عینی ارزیابی می‌کنند، و هنگامی‌که فکر می‌کنند چیزی برای رسیدن به اهداف شما مفید نیست، مشاوره مفیدی ارائه می‌دهند.

عزت نفس خود را افزایش دهید

افزایش عزت نفس

3.عزت‌نفس خود را افزایش دهید

پس از مصاحبه با 80 تاجر مشهور برای کتاب Fast Track to the Top، ویژگی مشترک در همه آن‌ها اعتمادبه‌نفس بود. آن‌ها به توانایی خود برای رسیدن به نتیجه اعتقاد داشتند. اما این همیشه ویژگی طبیعی همه رهبران نیست. اعتماد یک ویژگی ذاتی نیست و می‌توان آن را آموخت. بیزینس کوچینگ به شما کمک می‌کند مهارت‌ها، نقاط قوت و توانایی‌های خود را شناسایی کنید و همچنین به شما این فرصت را می‌دهد که برخی از استراتژی‌های راهنمایی را در مواقع سخت توسعه دهید. این می‌تواند عزت‌نفس و تجارت شمارا شگفت‌زده کند. رهبران با اعتمادبه‌نفس افراد را بهتر از خود استخدام می‌کنند: کسانی که اعتمادبه‌نفس ندارند، پروکسی استخدام می‌کنند.

فرصت‌های شبکه خود را افزایش دهید

افزایش فرصت‌های شبکه

4.فرصت‌های شبکه خود را افزایش دهید

علاوه بر اینکه بعد از جلسه بیزینس کوچینگ احیاکننده تمایل بیشتری برای جستجوی فرصت‌ها دارید، ممکن است بتوانید برای کمک به شما در ارتباط آنلاین از مشاور کسب‌ و کار خود کمک بگیرید. ملاقات با دیگر مدیران ارشد همفکر ابزاری مؤثر برای توسعه تجارت بود. بیشتر 80 مدیرعامل گروه من قطعاً به شبکه‌سازی به‌عنوان یک نتیجه اصلی برای رهبری اشاره داشتند. اما شبکه‌سازی خوب نیاز به مهارت دارد. اگر شما تحریک‌کننده چنین اتفاقاتی هستید یا واقعاً از آن‌ها اجتناب می‌کنید، آموزش می‌تواند باعث شود بعد از یک جلسه آموزشی در اتاق کارکنید. چرا از مربی به‌صورت آنلاین مشاوره نمی‌خواهید؟

ستاره‌های خود را پرورش دهید

ستاره‌های خود را پرورش دهید

5.ستاره‌های خود را پرورش دهید

بهترین کارمندان نیز می‌توانند از بیزینس کوچینگ بهره‌مند شوند. کسانی که احساس چالش و پاداش می‌کنند کمتر ترک می‌کنند و بازده بیشتری دارند. ماندگاری و بهره‌وری کارمندان از عوامل اصلی موفقیت در تجارت است – شرکت‌ها هرساله میلیون‌ها نفر را با طرح‌هایی به کار می‌گیرند تا کارمندان را از خود دور کنند. ما اغلب می‌شنویم که فرصت رشد و پیشرفت شخصی دو دلیل بزرگ برای مدیران ارشد برای ماندن در جایگاه خود هستند. ارائه بیزینس کوچینگ به کارمندان بسیار کارآمد می‌تواند انگیزه بزرگی باشد.

بیاموزید چه موقع ریسک کنید

چه موقع ریسک

6.بیاموزید چه موقع ریسک کنید

هنگامی‌که شما یک مربی متخصص داشته باشید که مهارت کسب‌وکار شمارا به چالش بکشد، خواهید آموخت که کدام تصمیمات می‌تواند بی‌پروا باشد و کدام‌یک مبتنی بر تصمیمات مبتنی بر شواهد است. این بدان معنا نیست که مربیان تجاری می‌توانند به آینده نگاه کنند، اما آن‌ها می‌توانند تشخیص دهند که شما یک حرکت بالقوه خطرناک را از همه زوایا ارزیابی کرده‌اید یا خیر و سپس می‌توانید به‌موقع تصمیم بگیرید.


بیشتر بخوانید!

بیزینس کوچینگ استراتژیک چیست؟


استراتژیک رهبری کنید

استراتژیک رهبری کنید

7.استراتژیک رهبری کنید

برخلاف آنچه بسیاری از تجار برجسته معتقدند، هیچ‌کس ابرمرد نیست. این بدان معناست که شما نمی‌توانید کارهای همه را برای جمع‌آوری ساعات بیشتری در طول روز ازآنچه در آن‌ها وجود دارد انجام دهید. مربی به شما کمک می‌کند تا مشخص کنید کدام جنبه از نقش رهبری شما بیشترین توجه را دارد و می‌تواند به شما تفویض کند. نظارت دقیق بر تمام معاملات در تجارت می‌تواند مهم باشد و گاهی اوقات نیاز به حفاری جزئیات دارد، اما راهنمایی استراتژیک ضروری است.

دیدگاهتان را بنویسید