بیزینس و کوچینگ

جنبه های مالی شغل و خدمات مربی گری کسب وکار

جنبه های مالی شغل و خدمات مربی گری کسب وکار

یکی از جنبه های اصلی حرفه ما خدمات مربی گری کسب و کار است. و در امور مالی هم ورود می کند. از آنجا که شما به احتمال زیاد به عنوان یک پیمانکار مستقل یا تنها مالک خدمات مربی گری تجاری خود فعالیت خواهید کرد ، تمام مسئولیت های مالی برای مربی گری شما کاملاً بر عهده شما است. حتی اگر به عنوان بخشی از یک شرکت مربی گری یا جمعی کار می کنید ، باز هم مسئول بخش خود در این تجارت خواهید بود.

همانطور که برای کسب و کار مربی گری، کسب و کار خود را آماده می کنید ، باید اطمینان حاصل کنید که همه پایه های خود را پوشش می دهید. حتی اگر پول به هیچ عنوان در فهرست انگیزه های شما برای ورود به حوزه مربیگری کسب و کار نباشد ، باز هم مهم خواهد بود.   این مقاله جنبه های مالی حرفه مربیگری تجاری شما را شامل می شود ، از جمله تعیین قیمت خدمات شما ، مدیریت هزینه های کسب و کار، گزینه های صورت حساب ، نگهداری سوابق و اطلاعات بیمه.

تعیین تعرفه های خدمات مربی گری

این ادعا که هیچ چیز در زندگی رایگان نیست درست است و خدمات مربی گری کسب و کار شما نیز از این قاعده مستثنی نیست. وقتی خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهید ، باید هزینه آن خدمات را از قبل در نظر داشته باشید. برخی از مشتریان قبل از تصمیم گیری در مورد استفاده از خدمات شما می خواهند در مورد قیمت بحث کنند. اغلب ، هزینه خدمات یا محصول با تصمیم مشتری را برای خرید آن خدمت یا محصول ارتباط مستقیم دارد.

در حالی که شما به سادگی می توانید قیمت مربیگری خود را بر اساس آنچه مربیان دیگر از شما دریافت می کنند ، تعیین کنید. اما واقعاً به نفع شما نخواهد بود. بله ، این می تواند به شما اجازه دهد در بازار خود با آنها رقابت کنید ، اما انجام این کار ممکن است برای شما هزینه داشته باشد. برای تعیین قیمت برای یک محصول یا خدمات باید سه نکته را در نظر گرفت: زمان ، هزینه برای شما و قیمت مناسب برای مخاطبان شما.

مقرون به صرفه بودن مخاطب

نگاه به مخاطبان بصورت منبع درآمد

مقرون به صرفه بودن مخاطب

مشتریان شما بیش از یک منبع درآمد هستند و شما باید آنها را به این صورت مشاهده کنید. در این مرحله از توسعه کسب و کار شما ، باید حداقل یک ایده کلی در مورد اینکه چه کسانی بخشی از مخاطبان هدف شما خواهند بود ، داشته باشید. به این فکر کنید که به طور متوسط ​​در طول یک سال ، چه می کنند.

حتی اگر از برآورد کلی بر اساس اطلاعات صنعت آنها استفاده می کنید ، آیا آنها قادر خواهند بود هزینه خدمات شما را برآورد کنند؟ اگر نرخ های پیشنهادی شما بسیار بالاتر از آن چیزی است که مخاطبان می توانند پرداخت کنند ، ممکن است لازم باشد به صفحه طراحی برگردید و موارد را دوباره کار کنید.

جبران هزینه های تمام شده محصول یا خدمت

قیمت یک خدمات یا محصول باید هزینه های تمام شده ی آن محصول را جبران کند. اگر پنج دلار برای چیزی بگذارید ، حداقل باید بتوانید هنگام فروش آن کالا ، پنج دلار خود را پس بگیرید. برای مربیگری مشاغل ، هزینه خدمات شما مانند هزینه های ذکر شده در زیر در نظر گرفته می شود. هر گونه وسیله ای که در جلسات مربیگری خود استفاده می کنید برای شما نیز هزینه دارد ، عامل دیگری که باید از نظر هزینه محاسبه کنید.

همین امر در مورد نیروی کار ارائه شده در خدمت نیز صادق است. وقتی در حال محاسبه هزینه های خود برای نرخ مربی گری خود هستید ، حرص نخورید و تخمین خود را برای افزایش سود خود افزایش دهید. انجام این کار می تواند برای مشتریان ، شهرت شما ، بازار محلی شما و صنعت مربی گری مشاغل مضر باشد.

مدت زمان صرف شده برای خدمات مربی گری

مدت زمانی که برای یک محصول صرف می شود نیز بر قیمت آن تأثیر می گذارد. اکثر فروشندگان و تولیدکنندگان با در نظر گرفتن تمام جنبه هایی که به طور معمول برچسب قیمتی ندارند ، برآورد قیمت در هر واحد زمان را خواهند داشت. سپس آنها این تخمین را می گیرند و آن را برای هزینه اقلام اعمال می کنند.

برای خدمات ، هزینه ها اغلب به شیوه ای مشابه قیمت تعیین شده در هر واحد زمان ، معمولاً یک ساعت تقسیم می شوند. از آنجایی که نمی توانید به طور دقیق چیزی مانند ارزش مجموعه مهارت ها را تعیین کنید ، اکثر مربیان تجاری نرخ مربی گری خود را تعیین می کنند. به عنوان مثال ، می توانید یک جلسه طولانی یک ساعته با قیمت مشخص داشته باشید و پس از آن ساعت اولیه ، هزینه اضافی به ازای هر نیم ساعت داشته باشید.

هزینه های تجاری

هزینه های کسب وکار ارتباط مستقیم با نیاز کسب و کار دارد.

هزینه های تجاری

راه اندازی یک کسب و کار ، صرف نظر از میزان صرفه جویی شما ، هزینه خواهد داشت. هزینه های کسب و کار شما بستگی به این دارد که شما برای کسب و کار خود به چه چیزی نیاز دارید ، بر اساس آنچه در برنامه کسب و کار خود ارائه کرده اید و نحوه ایجاد خدمات مربی گری خود.

سفر کردن برای ارائه خدمات مربی گری به مشتریان

صرف نظر از مسافت ، سفر بخشی از حرفه مربی گری شما خواهد بود. شما باید بتوانید به نحوی ، ایمن و به موقع به مشتریان خود مراجعه کنید. اگر آنها به اندازه کافی برای رانندگی در آنجا نزدیک باشند ، هزینه بنزین و تعمیر و نگهداری خودرو شما هزینه های عادی خواهد بود.

برخی از مشتریان ، به ویژه اگر برای رسیدن به آنها نیاز به مسافت زیادی داشته باشید ، بخشی از هزینه های سفر خود را تأمین می کنند، اما نباید انتظار داشته باشید که این اتفاق همیشه رخ دهد. فعالیت های آموزشی شبکه ای و مداوم ، مانند کنفرانس ها و سمینارها ، همچنین بخشی از هزینه های سفر خدمات مربی گری شما خواهد بود و ممکن است به برنامه ریزی مالی بیشتری نیاز داشته باشد.

حقوق کارکنان

لازم نیست که برای خدمات مربی گری مشاغل خود کارمند داشته باشید ، به خصوص اگر یک کار کوچک هستید. با این حال ، اگر به حدی برسید که تصمیم بگیرید یا نیاز به استخدام کارکنان داشته باشید ، باید به آنها حقوق پرداخت کنید. شما به عنوان مالک و مجری یک کسب و کار که خدمات مربی گری شما است مسئولیت تأمین همه و همه کارکنان ، صرف نظر از نقش آنها در شرکت را بر عهده دارید. تعیین کنید که چه میزان حقوق به کارمند از نظر حقوق پرداخت می شود و مطمئن شوید که مطابق با همه قوانین استخدام است.

اجاره و هزینه های مربوط مکان ارائه خدمت

اگر فضای خرده فروشی برای خدمات مربی گری کسب و کار خود دارید ، تغییراتی در هزینه شما برای فضا ایجاد می شود. در صورت اجاره ، و احتمالاً اگر می خواهید صاحب ملک شوید ، وام مسکن را باید به موقع پرداخت کنید.

حتی اگر مالکیت کامل آن ملک را دارید ، باید هزینه خدمات شهری مورد نیاز برای فعالیت تجاری را بپردازید: برق ، گرمایش و سرمایش و اینترنت. اگر در خارج از خانه زندگی می کنید ، هنوز برخی از این هزینه ها را خواهید داشت ، اما آنها فقط بخشی از هزینه های شما خواهند بود که قبلاً برای خانه خود پرداخت کرده اید.

ثبت اسناد خدمات مربی گری

اگر در حسابداری خود شلخته باشید ، مربیگری شما از نظر مالی موفقیت آمیز نخواهد بود. همه و همه سوابق مالی مربوط به کوچینگ کسب و کار شما باید به دلایل مختلف مستند و سازماندهی شود. در حالی که پیگیری وضعیت مالی شما به شما امکان می دهد پیشرفت خود را زیر نظر داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که در پرداخت هزینه های تجاری عقب نمانده اید ، همچنین به شما در جلوگیری از نقض قوانین کمک می کند.

پرداخت مالیات و محاسبه درآمدها و هزینه ها

محاسبه هزینه ها و درآمدها برای مالیات

پرداخت مالیات

 امور مالی شما به شما می گوید که هر سال باید مالیات بپردازید. طبقه بندی مشاغل IRS بر آنچه باید برای مالیات خود بپردازید ، کسرهای احتمالی شما و آنچه می توانید در بازگشت دریافت کنید ، تأثیر می گذارد.

توصیه می شود هرگونه سوابق که شواهدی از هزینه ها و درآمد شما ارائه می دهد را نگه دارید و برای اثبات آنها باید تا زمانی که لازم است نگهداری شوند. در صورت ممیزی ، به این اطلاعات نیاز خواهید داشت تا ثابت کنید در مالیات خود صادق بوده اید و تقلب نمی کنید.

ثبت پرداخت های مشتری

ثبت سوابق برای مشاغل مربیگری به شما این امکان را می دهد تا مطمئن شوید که مشتریان شما هزینه خدمات ارائه شده را پرداخت می کنند. دفترداری نامنظم ممکن است منجر به اشتباهاتی مانند پرداخت های نادرست و عدم ارسال فاکتور شود.

این وظیفه شماست که اطمینان حاصل کنید که مشتریان شما در مورد پرداخت هایی که باید انجام دهند اخطار دریافت می کنند و زمانی که آنها این پرداخت ها را انجام می دهند یا نمی دهند ، آنها را پیگیری می کنید. این اشتباه است که مشتری شما اشتباه می کند و پرداختی را از دست می دهد ، اما یک چیز دیگر کاملاً برای شما این است که سهل انگاری کنید و آنها را متهم به پرداخت نکردن کنید.

موجودی

شما باید میزان استفاده از خدمات مربیگری مشاغل خود را پیگیری کنید. عدم توجه به موجودی خود ، به ویژه برای مواردی که برای تجارت شما مهم هستند، ناامید کننده و احمقانه است. این به سادگی عقل سلیم است و می تواند یک اشتباه شرم آور برای یک مربی کسب و کار باشد.

مهم نیست چقدر مربیگری شما را مشغول می کند ، همیشه موجودی خود را پیگیری کنید و مطمئن شوید که آنچه را که نیاز دارید جایگزین کنید. به منظور جلوگیری از مشکلات ، مواردی را که در اختیار دارید ، ردیابی کنید که چه زمانی آن را به دست آورده اید و سرعت عرضه خود را چگونه دنبال می کنید.

نحوه پرداخت هزینه ها جزء خدمات مربی گری

فرایند صدور صورت حساب برای خدمات مربی گری

فرایند صدور صورت حساب برای مربی گری کسب و کار شما اساساً نحوه پرداخت هزینه خدمات شما است. نیازی نیست که بیش از حد پیچیده باشد ، اما باید به اندازه کافی کاربردی باشد تا از ایجاد مشکل برای شما یا مشتریان شما جلوگیری کند. یک فرآیند صورت حساب استاندارد باید شامل گزینه های پرداخت پذیرفته شده ، رسیدها یا فاکتورهای خدمات و یک سیاست بازپرداخت باشد.

 

ارسال فاکتور در زمان ارائه خدمات مربی گری

فاکتورهایی که برای مشتریان ارسال می کنید ، رسید هایی هستند که جزئیات نحوه انجام خدمات ، زمان انجام آنها و هزینه های آنها را نشان می دهد. همه فاکتورهایی که برای مشتریان مربی ارسال می کنید باید شامل تجزیه و تحلیل کامل آنچه در قرارداد تجاری خود برای آنها انجام داده اید باشد.

شما باید کل پرداخت مورد نیاز و زمان پرداخت آن را به وضوح مشخص کنید. اگر فاکتور شما بیش از حد پیچیده باشد ، مشتریان شما نمی دانند چگونه آن را تفسیر کنند و ممکن است منجر به سوء تفاهم و عدم پرداخت شود.

گزینه های پرداخت

هنگامی که برای خدمات مربی گری خود یک صورت حساب به مشتری ارسال می کنید ، باید مشخص کنید که گزینه های پرداخت آنها چیست. پرداخت های نقدی اغلب برای معاملات تجاری بسیار غیر عملی و نامناسب است و به سادگی توصیه نمی شود. اکثر مشاغل از طریق کارت اعتباری شرکت یا انتقال سیمی بین حساب ها پرداخت خواهند کرد. چک نیز یک گزینه احتمالی است ، اما بستگی به این دارد که با مسائلی که ممکن است بوجود بیاید چقدر راحت هستید ، از دست دادن آن ، وجوه ناکافی ، کلاه برداری و غیره.

نتیجه گیری:

در این مقاله از لحاظ مالی به انواع خدمات مربی گری کسب وکار پرداختیم. تا از این دید به موضوع کسب و کار نگاهی بیاندازیم. امیدواریم  شما با خواندن این مقاله با انواع خدمات مالی مربی گری«بیزنس کوچ» آشنا شده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید