دنیای مارکتینگ, مشاوره کسب وکار

نکات مهم ایجاد یک تجارت آنلاین موفق

نکات مهم ایجاد یک تجارت آنلاین موفق

5 نکته برای ایجاد یک تجارت آنلاین موفق

تعیین اهداف بزرگ و رویای بزرگ امری خوب است ، اما در کمال تعجب بسیاری از کارآفرینان و کارآفرینان تازه کار در مراحل مختلف توسعه کسب و کار یا چیزی را نمی فهمند یا نمی توانند به طور کامل درک کنند که برای رسیدن به اهداف آنها چه چیزی لازم است.

کسب درآمد یک میلیون دلاری در مدت پنج سال از شروع تجارت آنلاین قطعاً یک هدف عالی است. با این حال ، آیا می دانید برای رسیدن به آنجا چه کاری لازم است ؟

با توجه به این نکته ، در اینجا پنج نکته برای موفقیت در تجارت آنلاین آورده شده است که در صورت رعایت آنها ، شما و تجارتتان برجسته می شوند و به شما در رسیدن به اهداف کمک می کنند:

خودت باش

خودت باش !

  1. خودت باش!

کسب و کار شما توسعه دهنده شماست ، فارغ از اینکه امروز بزرگ و کوچک باشد. شما از طریق درک دیگران از برند شما و در نهایت احساسی که از تجارت با شما دارند ، موفق خواهید شد یا شکست خواهید خورد. تمام جنبه های تجارت شما (خدمات مشتری ، ایجاد محصول و دفتر کار) باید به ارزش های شما احترام بگذارند.

گفته های قدیمی که مردم دوست دارند با افرادی که “آنها را می شناسند ، دوست دارند و به آنها اعتماد دارند” تجارت کنند ، امروز حتی بیشتر صادق است. حتی با بزرگترین شرکتها ، مردم می خواهند ببینند که مدیر عامل شرکت نماینده شرکت است و در مورد آن صحبت می کند.

اصالت اصلی این است. سعی کنید حودتان باشید. فقط شما می دانید که چه چیزی برای شما و مخاطبان هدف شما مفید است ، اما تنها چیزی که می تواند شکست را تضمین کند ، عدم صداقت است.

شما باید یاد بگیرید که تا آنجا که ممکن است تجارت آنلاین خود را انسانی کنید و به کاربران آینده خودتان بسیار نزدیک تر شوید.

تحویل بیش از حد

  1. تحویل بیش از حد

با محصولات و خدمات خود استاندارد هایی را برای خود تعیین کنید و به سادگی سعی کنید از آنها فراتر بروید!

این امر به ویژه در مورد پیشنهادات اولیه شما بسیار مهم است ، زیرا اولین برداشت قوی می تواند به معنای داشتن یک گروه از مشتریان در طول زندگی باشد. فقط تصور کنید که چه نشاطی در چهره افراد ایجاد شده است. زیرا آنها احساس می کنند پایان بهتری در معامله داشته اند! این پاداش شماست که با این همه هزینه کم (یا منطقی کم) ارزش زیادی را ارائه می دهید. مطمئناً ، انتظارات به طور مداوم بالا خواهد بود ، که باید اینگونه باشد.

توجه: وقتی به “کم هزینه” اشاره می کنم ، منظور من قیمت واقعی نیست. من در واقع فکر نمی کنم که رقابت در قیمت بهترین راه برای رقابت است. بلکه درک قیمت از نظر مشتریان باید بسیار ارزشمند تلقی شود. حتی اگر نرخ های حق بیمه را هم بگیرید.

تحویل بیش از حد به معنای فراتر رفتن از وظیفه در همه زمان ها است تا نه تنها به یک شرکت زنده تبدیل شوید بلکه به یک رهبر بازار که مورد تحسین و غبطه دیگران است تبدیل شوید.

به یاد داشته باشید که هدف مشتری انجام فروش نیست ، بلکه هدف از فروش مشتری گرفتن است. اولین خرید خود را با خود یک تجربه عالی انجام دهید و آنها به خرید محصولات شما بارها و بارها ادامه می دهند تا ارزش ماندگار برای مشتریان شما افزایش یابد و سود شما افزایش یابد.

تمرکز خود را بر ارائه ، فروش نگذارید

ارائه فروش

  1. تمرکز خود را بر ارائه ، فروش نگذارید

“اگر به دیگران کمک کنید تا به خواسته های خود برسند ، هر آنچه را که می خواهید در زندگی خواهید گرفت.” این یک نقل قول معروف از Zig Ziglar افسانه ای (2012-1926) است که چیزی فراتر از یک عبارت سریع برای پرتاب در مهمانی های کوکتل است. تدریس و آموزش به عنوان مشاغل “رها کردن” شناخته می شوند ، اما در قرن بیست و یکم ، شرکت های بیشتری برای جلب اعتماد مشتریان و در نهایت فروش ، مجبور به تطبیق فناوری های خود هستند.

بیاموزید که چگونه مشکلات ، نگرانی ها و مسائل بازار هدف خود را برای ایجاد پیشنهاد خود شناسایی کرده و موقعیت بهتری را به عنوان بهترین راه حل در بازار ارائه دهید. هرچه بهتر بتوانید با نوشتن متن های موثر با آنها ارتباط برقرار کرده و با آنها صحبت کنید ، بیشتر درک خواهند کرد که شما واقعاً راه حل مشکلات آنها هستید.

“چقدر می توانم برای خودم درآمد کسب کنم؟” پاسخ: هرچقدر که این امر متواضعانه به نظر می رسد ، حتی به پول فکر نکنید. به عنوان یک کارآفرین ، پول واقعی همیشه از نشان دادن مزایای خدمات و محصولات شما به مشتری ایده آل ناشی می شود.

با مشتریان خود در هر کجا که باشید ملاقات کنید

با مشتریان خود ملاقات کنید

4- با مشتریان خود در هر کجا که باشید ملاقات کنید

به لطف بخش عمده ای از شبکه های اجتماعی ، جهان در حال تبدیل شدن از یک اقتصاد مبتنی بر فروش تحت سلطه شرکت ها به یک اقتصاد مبتنی بر اعتماد است. در گذشته ، شرکت های مسلط می توانستند برای اطمینان از سود مداوم به وفاداری به برند مشتریان اعتماد بگیرند ، حتی اگر محصولات و خدمات پس از فروش آنها به شدت کمبود داشته باشد.

امروزه ، رقابت جهانی واقعی در بسیاری از صنایع وجود دارد و کوچکترین نقص یا ضعف نشان داده شده توسط شرکتها ، به سرعت در معرض دید کاربران قرار می گیرد و توسط رقبا بی رحم مورد سو استفاده قرار می گیرد.

صنعت خودرو یک مثال عالی است. اندازه شرکت مهم نیست (مانند جنرال موتورز و تویوتا) ، افراد در صورت عدم موفقیت در تحویل ، توانایی این را دارند که آنها را به زانو درآورند.

رسانه های اجتماعی به طور کلی با صنعت هواپیمایی نیز دوستانه نیستند ، اما سهام برای مشاغل کوچک که وقت و سرمایه لازم برای سرمایه گذاری در مدیریت اعتبار تجارت آنلاین را ندارند ، حتی بدتر است.

از طرف دیگر ، وقتی از رسانه های اجتماعی و بازاریابی فیس بوک به درستی استفاده می شود ، فرصتی عالی برای کارآفرینان و صاحبان مشاغل کوچک فراهم می شود. زیرا راهی عالی برای وفادارترین و مشتاقترین مشتریان شماست تا عشق و هیجان خود را برای شرکت و برند شما به اشتراک بگذارند.

نگرش قدرشناسی

اهمیت قدرشناسی

  1. نگرش قدرشناسی

فراموش کردن افرادی که به شما مشاوره می دهند ، شما را با تامین کنندگان اصلی آشنا می کنند یا به عنوان هیئت مدیره ایده های دیوانه شما عمل می کنند ، بسیار آسان است. صادقانه بگویم ، بسیاری از آنها این کار را شخصی نمی کنند. زیرا شما دیگر با آنها تماس نمی گیرید. آنها می دانند که شما مشغول هستید و تعهدات زمان بری دارید.

با این حال ، بخشی از آنچه داستان های موفقیت را برجسته می کند توجه به جزئیات کوچک است و دعوت از مربیان برای گفتن واقعی “متشکرم” بسیار مناسب است.

بنابراین اگر یک معلم ، کارفرمای سابق یا مربی بازنشستگی در شهر شما بازنشسته شود و دیگر نتواند کار خاصی انجام دهد ، چه می شود.

آنها بسیار بیشتر از حرکت شما قدردانی خواهند کرد زیرا به آنها یادآوری می کند که کسی را در رسیدن به اهدافش یاری کرده اند.

همچنین ممکن است این فرصت ها برای آنها ایجاد شود تا شما را در معرض دید مخاطبان خود قرار دهند ، از موفقیت شما به عنوان مطالعه موردی استفاده کنند و احتمالاً بازدید و فروش بیشتری به تجارت شما منجر شود.

با توجه به یک نکته عملی تر ، حفظ تماس با اعضای اصلی حلقه نزدیک شما به آنها دلیلی می دهد که همچنان پیشرفت شما را دنبال کنند و در آینده بیشتر به شما کمک کنند. این کار می تواند به صورت جداگانه انجام شود و یا حتی از طریق خبرنامه ایمیل تسهیل شود.

10 نکته برای تجارت آنلاین موفق

تجارت آنلاین موفق

10 نکته برای تجارت آنلاین موفق

در زیر لیستی از 10 نکته را گردآوری کرده ام که می خواهید هنگام ایجاد فکر برای ایجاد مشاغل آنلاین خود در نظر بگیرید. این لیست به هیچ وجه جامع نیست. هر یک از آنها برای تجارت آنلاین کاربردی است و رهبران زیادی در صنعت وجود دارند که برای موفقیت در تجارت خود نیز از همین تکنیک ها استفاده می کنند.

1) بازار طاقچه ای پیدا کنید

هنگام شروع یک تجارت آنلاین از همان ابتدا باید به این فکر کنید که چه چیزی را به مشتریان خود می فروشید یا پیشنهاد می دهید. فروش همه چیز و هر چیزی برای هر کسی امروزه به خصوص در دنیای اینترنت بسیار اهمیت دارد و البته بازار بزرگی هم هست. مشتریان همیشه سعی می کنند بهترین خدمات ارائه شده را بدست آورند. اگر در زمینه کاری خود بهترین باشید ، مردم به شما مراجعه می کنند. طاقچه ای را با تقاضای زیاد انتخاب کنید.

2) مشتریان مناسب را هدف قرار دهید

هنگامی که بازار طاقچه ای را انتخاب کردید ، باید مشتری خاصی را هدف قرار دهید. تلاش برای فروش وسایل دوچرخه سواری به شخصی که بلد نیست دوچرخه سواری کند ، فایده ای ندارد. در این قسمت بهترین راه استفاده از مشاور کسب و کار است که موقعیت را تحلیل کرده و بهترین انتخاب ها را پیش روی شما قرار دهد .

  • ببینید چه کسانی به محصول شما علاقه مند هستند. آنها از کجا (آنلاین) خرید می کنند؟
  • آنها هر ماه چقدر برای سود شخصی خود هزینه می کنند؟
  • آیا محصول شما گروه سنی خاصی را هدف قرار می دهد؟
  • چگونه نیازهای آنها را برآورده می کنید؟
بستری را برای بازاریابی تجارت خود انتخاب کنید

بازاریابی تجارت خود

3) بستری را برای بازاریابی تجارت خود انتخاب کنید

مرحله بعدی انتخاب محلی برای بازاریابی محصول شماست. این ممکن است به صورت یک وب سایت معتبر باشد که در آن می توانید نام تجاری خود را به بازار عرضه کنید. بسته به محصول شما ، روشهای مختلفی برای انجام این کار وجود دارد ، به عنوان مثال اگر خدمات آنلاین مانند یک دوره یا تخصص در زمینه خاصی را ارائه دهید ، این یک روش عالی برای بازاریابی خود است. شما می توانید یک وبلاگ ایجاد کنید تا خودتان را بسازید و نام خود را به عنوان یک متخصص در آن جا معرفی کنید. می توانید مقاله بنویسید و در سایت های بازاریابی مقاله قرار دهید. اگر محصولی فیزیکی برای فروش دارید ، می توانید یک وب سایت تجارت الکترونیکی ایجاد کنید.


پیشنهاد میشود مقاله زیر را بخوانید :

برندسازی آنلاین چیست ؟


4) لیستی تهیه کنید

ایجاد لیست احتمالاً یکی از مهمترین کارهایی است که می توانید هنگام راه اندازی مشاغل آنلاین انجام دهید.اگر لیستی نداشته باشید مشتری نخواهید داشت. به محض ثبت نام مشتری در لیست شما ، آنها را مادام العمر می گیرید و می توانید محصولات خود را برای آنها بازاریابی کنید و ارزش پیشنهادی خود را افزایش دهید. فروش به مشتریان فعلی آسانتر از فروش به مشتریان جدید است. زیرا آنها قبلاً از این اعتماد به نفس برخوردار بوده اند و این موضوع من را به حرف بعدی خود می رساند.

با مشتریان خود اعتماد ایجاد کنید

با مشتریان خود اعتماد ایجاد کنید

5) با مشتریان خود اعتماد ایجاد کنید

بدون اعتماد بین شما و مشتری شما قادر به فروش به آنها نخواهید بود.کمی وقت بگذارید تا در مورد خود و تجارت خود به مشتریان خود بگویید.

  • چرا آنها می توانند به شما نسبت به منبع دیگری اعتماد کنند؟
  • چه چیزی تجارت شما را متمایز می کند؟

با مشتری ارتباط برقرار کنید ، تجربیات مربوطه را با او در میان بگذارید.این همان وبلاگ ها و سایت های مرجع عالی است.

این جایی است که آنها می توانند قبل از ارسال محصول به صفحه کسب و کار شما و خود شما را بشناسند.

6) در زمینه کاری خود متخصص شوید

ریزه کاری های رشته خود را بیاموزید. اگر در زمینه تغذیه تخصص می فروشید اما اولین نکته در مورد تغذیه سالم را نمی دانید ، خود را برای شکست آماده می کنید.

وقتی افراد برای یافتن اطلاعات در مورد موضوعی به سایت خاصی می روند ، این دقیقاً همان چیزی است که باید بدست آورند.

اگر در حال تبلیغ سیستم بهداشتی جدیدی هستید اما نمی توانید به مشتریانی که به شما مراجعه می کنند به سوالات پاسخ دهید ، مشاغل دیگری ندارید که بتوانید در کنار آن باشید.

بدانید چه می فروشید. قبل از آموزش دیگران ، خود را آموزش دهید.

7) ارزش باورنکردنی اضافه کنید

هیچ توصیه ای برای موفقیت بهتر از ارزش افزودن به زندگی کسی نیست.اگر بتوانید مشکلات شخصی را حل کنید ، او پول زیادی برای حل آنها پرداخت خواهد کرد.

اما مطمئن شوید که پاسخ آنها را دارید. شما نمی خواهید تجارت خود را بر پایه کلاهبرداری توصیف کنید.

اگر با موضوعی آشنا هستید ، ممکن است شخص دیگری به آن اطلاعات نیاز داشته باشد ، بنابراین آنچه را می دانید به او بیاموزید.

8) تبلیغ کنید

واضح است که موفقیت شما نتیجه فروش خواهد بود و بدون بازاریابی تجارت خود نمی توانید فروش انجام دهید.تبلیغات همیشه لازم نیست گران باشد ، در واقع روش های بسیار خوبی برای تبلیغ رایگان تجارت خود مانند بازاریابی در انجمن و وبلاگ و بازاریابی وبلاگی وجود دارد.

فقط بدانید که اگر از این طریق تبلیغ می کنید ، سودآوری کسب و کار شما بیشتر از زمان استفاده از روش های تبلیغاتی پولی خواهد بود.

روشهای پرداختی PPC (پرداخت به ازای هر کلیک) شامل شبکه های اجتماعی ، تبلیغات بنری ، سایت و غیره است.

با مشتریان پیگیری کنید

پیگیری کنید

9) با مشتریان پیگیری کنید

پس از شروع فروش ، پیگیری از مشتریان فعلی خود مهم است.علاوه بر اطمینان از اینکه خدمتی را که امیدوار بودند دریافت می کنند ، می توانید آنها را به وب سایت معتبر خود هدایت کنید.

جایی که اخبار و تبلیغات آینده را درباره محصولات بعدی خود یا شاید خبرنامه ای که ممکن است به آن علاقه داشته باشید ، در اختیار داشته باشید.

مشتریان فعلی خود را همیشه راضی و علاقه مند نگه دارید ، آنها برای اطلاعات بیشتر برمی گردند.

10) بهینه سازی و تکرار

شما اولین فروش خود را انجام داده اید و بسیار جذب آن شده اید ، بهترین قسمت این است که می توانید همه کار را دوباره انجام دهید.روشهای خود را بهبود ببخشید. بدانید چه چیزی برای شما بهتر است و بهترین روش های بازاریابی چیست.

آیا تبلیغ خاصی وجود داشت که از تبلیغ دیگری بهتر باشد؟ از شر چیزهایی که به درد شما نمی خورند خلاص شوید.

ممکن است مدتی طول بکشد تا بهترین روش ها را برای فعالیت های بازاریابی خود بیابید و همیشه تغییر کند.اما این چیزی است که بهترین شرکت ها را از بقیه جدا می کند و اینکه چقدر می توانید روش های خود را بهبود ببخشید و روند را با موفقیت بیشتری تکرار کنید .

دیدگاهتان را بنویسید