بیزینس و کوچینگ

آموزش مهارت های مربیگری حرفه ای

آموزش مهارت های مربیگری حرفه ای

تربیت فرد به عنوان مربی

در دوره آموزشی مربیان مهارت های مربیگری حرفه ای ما نگرش ها را توسعه داده و مهارت های یک مربی حرفه ای موثر را یاد خواهید گرفت. از طریق تمرین مداوم ، مشاهده و بازخورد ، این فرصت را خواهید داشت که بسیار مسلط شوید.

هدف ما این نیست که فقط مجموعه ای از تکنیک ها و فرایندهای قدرتمند را در اختیار شما قرار دهیم. تکنیک ها جای خود را دارند و می توانند از راه های مختلف در پیشرفت ما مفید باشند ، اما نکته برای ما این است که اساساً این شما هستید که به عنوان یک مربی پیشرفت می کنید.

ما در یادگیری شما را مورد پرسش ، تشویق ، چالش و حمایت قرار می دهیم. به عبارت دیگر ، شما در طول دوره آموزش مربی مربیگری خواهید کرد. این فرصت را خواهید داشت که خودتان را توسعه دهید تا مربیگری به بخشی اصیل از شخصیت شما تبدیل شود.

همانطور که خودآگاهی خود را توسعه می دهید ، قادر خواهید بود “از راه خود خارج شوید” و از راه مشتریان خود خارج شوید. شما قادر خواهید بود عمیق تر و دقیق تر بشنوید و سوال کنید ، از ادراکات ، بینش ها و شهود خود بیشتر آگاه باشید و در برقراری ارتباط ساده ، صادقانه و موثرتر مهارت بیشتری کسب کنید.

همانطور که به طور فزاینده ای این شیوه را برای کار خود به ارمغان می آورید ، بیشتر و بیشتر قادر خواهید بود که واقعاً در حضور مشتریان و برای مشتریان خود حضور داشته باشید. کیفیت توجه و مشارکت شما به کاتالیزوری تبدیل می شود که پیشرفت مشتریان را تسریع می کند. آنها احساس تأیید ، تمدید ، رهایی ، انرژی و تحریک برای رشد خواهند کرد. آنها به طور فزاینده ای خود را تبدیل به شخصیتی می کنند که می خواهند باشند.

ما مشتاق توسعه مربیگری به عنوان یک حرفه هستیم و متعهد به تعالی بر اساس استانداردهای اخلاقی روشن ، آموزش کامل و توسعه مداوم حرفه ای هستیم.

ما یک دوره آموزشی هیجان انگیز ، خواستار و لذت بخش برای مربیان طراحی کرده ایم که دانش و توانایی های ذاتی شما را نشان داده و توسعه می دهد. ما فکر می کنیم شما این سفر را کاملاً رضایت بخش خواهید یافت.

صلاحیت

در پایان دوره آموزشی مربی ، به شرط آنکه حداقل 18 روز از 20 روز آموزشی حضور داشته باشید و دوره اصلی را به پایان رسانده اید ، یک گواهی توسعه مربیگری دریافت خواهید کرد که تأیید می کند مهارت های مربیگری حرفه ای ما را که توسط ICF شناخته شده است به پایان رسانده اید

محتوای دوره مربیگری

شیوه تدریس ما منعکس کننده یک رویکرد فرد محور در یادگیری بزرگسالان است. روش اصلی ما یادگیری تجربی است: یادگیری با انجام ، همراه با تأمل و اکتشاف شخصی. ما شامل کوتاه سخنرانی ها ، یادداشت های دوره ، گروه های بحث ، کار تجربی در دو و سه ، ورودی ویدئو و ارزیابی های ضبط شده هستیم.

یادگیری توسط مربیان که بصورت مستقل و مشارکتی ارائه می شوند ، تسهیل می شود و توسط گروهی از ناظران انتخاب شده پشتیبانی می شود. مکان های دوره های آموزشی مربیان ما محدود است تا اطمینان حاصل شود که هر دانش پذیر به طور مرتب تحت نظر است و از مربیان و همچنین ناظران بازخورد دقیقی دریافت می کند.

در طول دوره آموزشی مربی باید حدود پنج ساعت در هفته برای مطالعه ، تمرین مربیگری همکار و کارهای مکتوب وقت بگذارید.

روشهای آموزشی مربی

این یک دوره آموزشی مربی اصلی است که بهترین نظریه و عمل حرفه ای را آموزش می دهد. تمرکز اصلی دوره مربیگری این است که مهارتهای بین فردی ذاتی ما ، مانند گوش دادن و پرسش ادراکی ، و توانایی ما در تعامل با دیگران به منظور ایجاد ارتباط واقعی ، شفافیت ، انتخاب و اقدام رو به جلو را بهبود بخشیم.

ما با آموزش کامل در مدل مربیگری مشارکتی ، همراه با فرآیندهای منتخب از برنامه نویسی عصبی- زبانی ، بر این اساس می پردازیم. ما فکر می کنیم داشتن یک مدل روانشناختی برای کمک به تفکر ما ارزشمند است و تجزیه و تحلیل معاملاتی را انتخاب کرده ایم که به طور گسترده در توسعه کسب و کار و شخصی استفاده می شود. در طول دوره آموزش مربی ، صلاحیت های اصلی فدراسیون بین المللی مربیان (ICF) معیارها و چارچوبی را برای ارزیابی مهارت های مربیگری رو به رشد شرکت کنندگان ارائه می دهد.

هیچ پیش نیاز دوره رسمی وجود ندارد. دوره آموزشی مربیان حرفه ای مربیگری ما برای همه آزاد است. با این حال ، در طول فرایند درخواست ، ما وقت می گذاریم تا نیازها و انتظارات شما را مورد بحث قرار دهیم تا بررسی کنیم که آیا این دوره مربیگری برای شما مناسب است.

دوره آموزشی مربیان ما افراد بالغ و با انگیزه را از طیف گسترده ای از زمینه ها جذب می کند. ما می بینیم که تجربه یادگیری که با چنین گروه متعهد و متعهد ایجاد شده بسیار قدرتمند است.

1 نظر در “آموزش مهارت های مربیگری حرفه ای

دیدگاهتان را بنویسید