مشاوره کسب وکار

آنتونی رابینز یکی از کارآفرین های موفق جهان در کسب و کار

آنتونی رابینز یکی از کارآفرین موفق جهان در کسب وکار

آنتونی رابینز، یکی از نویسندگان، سخنرانان، مربیان و بازیگران شناخته شده آمریکا می باشد. کتاب های این نوسنده ی محبوب به زبان های مختلف ترجمه شده است. و کمتر کسی است کتاب های موفقیت این سخنران مشهور را نخوانده باشد.

یکی از کتاب های پرطرفدار رابینز قدرت نامحدود است. یکی از این نویسندگان موفق است. که در کتاب های خود به همه ی افرادی که به دنبال موفقیت هستند، می آموزد چطور آرزوهای خود را به واقعیت تبدیل کنند. او که زندگی پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است هم اکنون یکی از موفق ترین نویسندگان جهان است.

اگر شما نیز مشتاق موفقیت در کسب و کار خود هستید و تمایل دارید با این نویسنده ی موفق و محبوب آمریکایی آشنا شوید. پیشنهاد می کنیم با ما تا آخر این مقاله همراه باشید.

آنتونی رابینز

آنتونی رابینز، متولد 29 فوریه‌ی سال 1960 در آمریکا است. او زندگی سختی را به علت مشکلات مالی و سلامتی تجربه کرده است. خانواده ی او از لحاظ مالی بسیار ضعیف بودند و زندگی سختی داشتند. علاوه بر این رابینز، از اضافه وزن شدیدی که داشت رنج می برد. و لی به هر حال توانسیب با تمام سختی که داشت دیپلم خود را بگیرد.

 

داستان زندگی آنتونی رابینز می تواند سر مشقی باشد برای کسانیکه در ناامیدی گرفتار شده اند و با اراده و انگیزه آنان را به پله های موفقیت و پیروزی برساند.

 

اولین قدم آنتونی رابینز برای جرکت به سوی موفقیت

اولین گام تا موفقیت

اولین قدم آنتونی رابینز برای جرکت به سوی موفقیت

آنتونی رابینز، برای تغییر در زندگی خود ابتدا تصمیم گرفت وزن خود را کم کند. اما مطالعه ی کتاب های فراوان او را برای رسیدن به وزن مطلوب کمک نکرد و تصمیم گرفت از رژیم غذایی ورزشکاران پرورش اندام استفاده کند و تا حد زیادی وزن خود را کم کند. این موفقیت باعث شد رابینز با اعتماد به نقس بالاتری برای رسیدن به اهداف دیگر اقدام کند.

یکی از موفقیت های آنتونی رابینز، کاهش وزن بود. او با وجود همه ی مشکلاتی داشت، به خاطر اشتیاق رسیدن به اهداف اش اجازه نمی داد در مورد واقعیت های زندگی فکر کند و به جای آنها به رویا پردازی های خویش و تصویر ذهنی می پرداخت و با اشتیاق و انگیزه در رویاهای خود همیشه برای خودش بهترین ماشین و خانه های لوکس در بهترین نقاط کشور و همسر دلخواه اش را تصور می کرد.

 

آنتونی رابینز، جزء یکی از خیرین محبوب آمریکا

آنتونی رابینز، همواره کمک به دیگران را یکی از راههای افزایش روحیه و انگیزه زندگی فردی و اجتماعی معرفی می کند. او یکی از محبوب ترین خیرین آمریکایی است. که ریاست هیئت مدیره بنیاد آنتونی رابینز را به عهده دارد، وظیفه این بنیاد برطرف کردن نیازهای اولیه زندگی فقرا و کمک به کودکان برای درس خواندن می باشد .

 

شرکتهای بسیار بزرگی چون ABM، American Express اسپانسرهای آنتونی

(امریکن اکسپرس)، AT&T و همین طور ارتش ایالات متحده آمریکا از جمله مهم ترین اسپانسرهای آنتونی می باشند. وی با اشتیاق و انگیزه کمک به مردم در تمامی این نهادها مشغول به کار بوده و از جهتی می توان آنتونی رابینز را مرد هزار چهره کالیفرنیا نامید.

او قصد دارد با استفاده از بنیاد رابینز جهانی متفاوت به وجود آورد که در آن هر فردی، فارغ از هر مشکلی به هدف های ارزشمند خود دست پیدا کند.کمک به کودکان عقب مانده ذهنی، افراد بی خانمان، سالمندان و زندانیان از دیگر فعالیت های بنیاد تاسیس شده توسط آنتونی می باشد .

 

نویسنده ی بهترین کتاب های موفقیت

پرطفدارترین کتاب های موفقیت آنتونی رابینز

آنتونی رابینز، نویسنده ی بهترین کتاب های موفقیت

وی تا به امروز کتاب های زیادی را به را به رشته تحریر در آورده که هر کدام از آنها به زبانهای مختلف ترجمهو در کشورهای متفاوت به چاپ رسیده اند و حتی بخش هایی از کتابهای او در کتابهای دانشگاهی و هم چنین دبیرستان های آمریکایی به کار گرفته شده است.

 

برخی از پرطرفدارترین کتاب های رابینز

کتاب قدرت نامحدود که تنها کتاب ترجمه شده آنتونی رابینز می باشد که در ایران با نام موفقیت نا محدود منتشر شده است. این کتاب در مجموع شامل 4 فصل است و در مقدمه کتاب این طور بیان داشته که هر یک از این فصل ها بایستی در یک هفته خوانده شوند و در پایان در کمتر از یک ماه می توانید به درکی درست نسبت به موفقیت در زندگی خود دست پیدا کنید.

ساخت مستندات زندگی ایشان

همچنین مستندهای زیادی از روی زندگی او ساخته شده است که تقریبا در همه آنها به در خواست کارگردان حضور پیدا کرده است. در سال 2015 جوبرلینگر فیلمی را بر اساس زندگی رابینز ساخت. که به طور کلی به موفقیت های زندگی رابینز می پردازد، و کارگردان این فیلم جایزه آن را به آنتونی تقدیم کرد و در سخنرانی خود گفت که رابینز یکی از موفق ترین انسانهای روی زمین است.

 

آنتونی رابینز می گوید لحظات خوش، خلق شدنی هستند و همه ما می توانیم با آفریدن شادی و انگیزه برای خودمان به فردی موفق در دنیا تبدیل شویم.

"<yoastmark

 

مهمترین عامل برای رسیدن به موفقیت از زبان آنتونی رابینز

چیزی که در زندگی انسان اهمیت دارد آن است که همواره با انگیزه و اشتیاق کار درست را انجام دهد. مهم نیست که سرانجام این کار به چه چیزی ختم می شود بلکه وقتی ما با اراده درست به سوی هدف خود حرکت کنیم. مطمئنا به هر آن چیزی که در نظر داریم دست پیدا خواهیم کرد.

وی می گوید تمامی فکر و ذکر ما بایستی به سوی اهداف والای زندگی و در مسیر موفقیت باشد. و فکر کردن به جزئیات باعث شکست ما خواهد شد . وی می گوید همیشه بایستی از تجربیات انسانهای موفق برای رسیدن به پیروزی استفاده کنیم.

 

جمع بندی:

در این مقاله ، در مورد یکی از کارآفرین های موفق در سطح جهانی  که به عنوان یکی از بهترین مشاورهای کسب و کار، و یکی از خیرین برتر جهانی فعالیت می کند. و مدیران زیادی هستند که از رهنمودهای این نویسنده و سخنران مطرح آمریکایی استفاده می کنند. تا گام های موفقیت را یکی پس از دیگری برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار طی کنند.

امیدواریم خواندن این مقاله باعث شود انگیزه شما  در تغییر و اصلاح موانع در کسب و کار بیشتر شود تا به موفقیت چشمگیری در کسب و کار خود برسید. سایت ما برای ارائه انواع خدمات مشاوره کسب و کار همیشه همراه شما عزیزان است تا به هرگونه سؤال شما در این زمینه پاسخ داده شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید